O nas

O nas

Zakres świadczonych przez naszą firmę usług obejmuje naprawę aparatury paliwowej samochodów osobowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych i rolniczych z silnikami wysokoprężnymi.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów nasza firma stara się ciągle rozwijać i pogłębiać wiedzę uczestnicząc w szkoleniach. Poprzez inwestycję w najnowszy sprzęt do naprawy układów paliwowych zapewniamy szybki przebieg diagnostyki i kontroli.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług spełni Państwa oczekiwania.

Diesel Serwis Bladowo

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

Ponad 20- letnie doświadczenie w branży oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług. Terminowość i indywiduwalne podejście do każdego Klienta to nasze główne atuty.

ZAUFANIE

ZAUFANIE

Dotrzymujemy zobowiązań i umów w atmosferze wzajemnego zaufania, a ogromne grono zadowolonych Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą, których przychylne opinie zdobywamy każdego dnia, są naszą najlepszą rekomendacją.

PROFESJONALIZM

PROFESJONALIZM

Świetnie wyposażony park maszynowy, diagnostyka na najwyższym poziomie, wciąż podnoszone standardy naszych usług oraz szybkie i trafne podejmowanie decyzji, to to, co nas odznacza. Działamy sprawnie i skutecznie.

ROZWÓJ

ROZWÓJ

Stawiamy na ciągłe doskonalenie się i podnoszenie naszych kwalifikacji. Jesteśmy otwarci na nowe obszary działania i oferty współpracy. Realizujemy wysyłki za pośrednictwem firm kurierskich w kraju i za granicą. Chętnie podejmiemy się nawet najtrudniejszych zadań.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Strona wykorzystuje pliki cookie